fb-pixel

Hotele Plus

Hotelarstwo i gastronomia to nasza pasja

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z bardzo dużym doświadczeniem we współpracy z obiektami niezależnymi jak i sieciowymi.

Naszą siłę i markę tworzą ludzie których cechuje uczciwość, etyka i pełne zaangażowanie w realizowane projekty. 

Poznaj nasz zespół

Piotr_Tabor

Piotr Tabor

Absolwent Prawa, ukończył zarówno studia podyplomowe Nowoczesne Technologie i Strategie w biznesie turystycznym i hotelarskim jak również Akademię Hotelarza w French Institute of Management w Warszawie. W 2012 r. został absolwentem prestiżowych studiów MBA w zakresie – Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Praktyk zarządzający i doradzający w projektach hoteli niezależnych jak również w rozwiązaniach sieciowych m.in. Grupa Hoteli 21 oraz Grupa Hotelowo – Turystyczna SANTUR. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami hotelowymi poparte wieloma sukcesami w połączeniu z współpracą z innymi ekspertami doprowadziło do powstania firmy Hotele i Gastronomia Plu s (www.hoteleplus.pl) którą zarządza. Doświadczony trener prowadzący szkolenia w zakresie: zarządzania, sprzedaży, HR oraz zagadnień branżowych z hotelarstwa i turystyki. Zrealizował i koordynował wiele projektów inwestycyjnych oraz HR. Aktulanie koordynuje także innowacyjny program lojalnosciowy dla gości hoteli i restauracji - Moje Hotele (www.mojehotele.pl). Pasjonat rozwoju personalnego w aspekcie mentoringu i coachingu a także biegania

Paweł_Iskrzycki

Paweł Iskrzycki

Pasjonat hotelarstwa i gastronomii z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Pracował na wielu stanowiskach, gdzie zdobywał doświadczenie w sektorze gastronomii i hotelarstwa. Manager i dyrektor kilku hoteli m.in : Hotel Spa Splendor****, Hotel Gorczowski****, Hotel Olympic Spa & Wellness****. Trener, doradca w wielu projektach inwestycyjnych - gastronomicznych i hotelowych. Uwielbia hotele o charakterze butikowym z ciekawym klimatem. Aktywnie uczestniczy w wielu spotkaniach branżowych i konferencjach o tematyce hotelarskiej i gastronomicznej. Ekspert i doradca branżowy. Dyrektor Operacyjny w Hotelach Plus odpowiedzialny za projekty szkoleniowe, doradcze oraz grupę zakupową.

PrzemyslawKusmierski

Przemysław Kuśmierski

Hotelarz z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją przygodę z branżą hotelarsko-gastronomiczną rozpoczynał jako kelner na międzynarodowych statkach pasażerskich. Zajmował stanowiska kierownicze w wielu obiektach w Polsce i Wielkiej Brytanii m.in.: Hambleton Hall Hotel **** UK, Hotel Belwedere **** Zakopane, Hotel Remes **** Opalenica, Hotel Platinum Palace ***** Wrocław, Dworek Gościnny Szczawnica oraz Pałac Brzeźno Golf & SPA. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie- kierunek hotelarstwo. Specjalista w zakresie nauczania języka angielskiego dla branży hotelarskiej. Ekspert branżowy w Hotelach Plus.

zolnowski

Patryk Żołnowski

Kucharz z 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem gastronomicznym. Pracował między innymi w Watykanie, Domu Prezydenta Włoch-Palazzo Quirinale oraz Zamku Orsini. W 2013 roku przekazywał tajniki włoskiej kuchni szkoląc kucharzy Vancouver w Kanadzie. Ostatnie lata pracował jako kucharz w jednej z najlepszych włoskich restauracji -IMAGO w Hotelu Hassler- I*Michelin w Rzymie. Szef kuchni w restauracji Bellanuna w Rzeszowie. Ekspert branżowy w Hotelach PLUS.

alina chodzicka

Alina Chodzicka

Absolwentka Uniwersytetu Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Od 17 lat specjalizuje się w zakresie sprzedaży usług i produktów. Trener sprzedaży szkolący osoby, które rozpoczynają przygodę ze sprzedażą oraz dążące do rozwoju osobistego w tym zakresie. Ukończyła wiele szkoleń merytorycznych, praktycznych oraz trenerskich w zakresie pracy z ludźmi zakończonymi licznymi certyfikatami. Prowadzi szkolenia innowacyjne w zakresie komunikacji, relacjach międzyludzkich oraz skutecznej sprzedaży opartym na wieloletnim doświadczeniu. Uświadamia, iż każdy może zostać dobrym sprzedawcą poprzez zaangażowanie, chęci rozwoju osobistego oraz warsztaty. Doświadczenie na stanowisku specjalista ds. sprzedaży w obiekcie Pałac Brzeźno Golf &SPA zapoczątkowało nowy kierunek szkoleń sprzedażowych dedykowanych dla obiektów hotelowych, w którym każdy pracownik ma znaczący wpływ na sprzedaż i wynik realizowanego celu.

TomaszNowak

Tomasz Nowak

Swoją przygodę z gastronomią rozpoczął w Zespole Szkół Gastronomicznych w Tychach. Promotor Kuchni Śląskiej. W gastronomii od 20 lat. Obecnie manager regionalny/doradca kulinarny RM Gastro Polska. Egzaminator w Cechu Rzemiosł Katowice na czeladnika i mistrza w zawodzie Kucharz. Właściciel pracowni cukierniczej i kawiarni Sweet Home Silesia by Magdalena Nowak, Executive Chef Restauracji & Pub Stadionova oraz założyciel „Kuźni Kucharzy Śląskich”. Juror i Laureat wielu konkursów kulinarnych. Autor wielu artykułów i przepisów kulinarnych na portalach Internetowych oraz w prasie branżowej. Jego osiągnięcia to: brązowy medal w mistrzostwach Europy w 2010 r. w podawaniu potraw z karpia, udział w pucharze świata i brązowy medal w 2010 r. w Luksemburgu w drużynie Sebastiana Krauzowicza, brązowy medal mistrzostw republiki czeskiej „ Ćesky Kapr” 2010r., srebrny medal w mistrzostwach republiki czeskiej w Budejovicach w 2011r., finalista konkursu TRENDY CHEF 2012r., złoty medal w Mistrzostwach Republiki Czeskiej W Budejovicach w 2012 r. Ekspert branżowy i trener w Hotelach PLUS.

RobertWeglarz

Robert Węglarz

Doświadczony hotelarz i skuteczny menadżer. Ma za sobą 30 lat aktywnej, udokumentowanej i popartej sukcesami operacyjnej pracy w branży hotelarskiej i zdobyty przez ten okres ogromny bagaż doświadczeń. Był kelnerem, kucharzem, barmanem, kierownikiem restauracji, portierem, recepcjonistą, shift menadżerem, dyrektorem hotelu i wreszcie prezesem zarządu spółki hotelowej. Pracował w hotelach sieci Intercontinental (IHC), Holiday Inn, Forum, Accor (Ibis i Sofitel), Malinowych Hotelach, kilku obiektach prywatnych, a także Spółce Interferie S.A. Od ponad 15 lat jest także trenerem i doradcą branżowym. Jest konsultantem i ekspertem hotelowym, trenerem biznesu i szkoleniowcem, współautorem polskiego systemu certyfikacji dla hoteli SPA – Quality Standard, ale przede wszystkim pasjonatem hotelarstwa. Specjalizuje się w doradztwie operacyjnym i restrukturyzacji operacyjnej. Ukończył Technikum Gastronomiczne, Akademię Ekonomiczną w Krakowie na Wydziale Ekonomii i kierunku Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw, studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki, gdzie został powołany na członka Rady Menedżerów Biznesu i Administracji. Ekspert branżowy w Hotelach PLUS.

JakubAntoniszak

Jakub Antoniszak

Znany jako „Komar”. Od najmłodszych lat zafascynowany sztuką kulinarną. Swoje pierwsze kroki stawiał pod okiem ojca Krzysztofa „Kucharza Bieszczadu”. Przez ostatnie lata ukierunkowany jest na kuchnię azjatycką ze szczególnym naciskiem na kuchnie japońską. Pracował w czołowych krakowskich restauracjach Sushi. Współpracuje z restauracjami na terenie małopolski, górnego śląska oraz podkarpacia. Posiada na koncie otwarcie kilku lokali specjalizujących się w kuchni japońskiej. Jego gastronomiczne upodobania nie ograniczają się tylko i wyłącznie do Azji. Mocno współpracuje z ojcem przy organizacji cateringów, eventów i szkoleń z zakresu kuchni łemków i bojków. Jego podstawowym założeniem w pasji, której się poświęcił jest nadanie nowego oblicza tradycyjnym potrawą, a w szczególności rodzimych, przemycając do nich nutę świeżości nie koniecznie polskiej. Jest głównym organizatorem krakowskiego festiwalu ostrości, którego pierwsza odsłona była w 2013 r. oraz spotkań kulinarnych z cyklu „Wariacje kulinarne w Bieszczadach”. Jest posiadaczem jedynego na świecie oficjalne przyznawanego certyfikatu International Sushi Skills Proficiency wydanego przez World Sushi Skills Institute z Japonii. Finalista polskiej edycji Global Sushi Challenge 2015.

jerzy czapla

Jerzy Czapla

Mistrz Polski Barmanów, ekspert w zakresie sztuki barmańskiej z dwudziestoletnim doświadczeniem. Laureat wielu uznanych konkursów: Mistrzostwa Świata w Maladze, Mistrzostwa Polski Barmanów, Tropical Summer Drink, Euro Absolut Cup, Becherovka Cup Bratislava (wyróżnienie). Ma na swoim koncie także prestiżowe wyróżnienie Barman Dziesięciolecia przyznane przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów. Prowadzi szkolenia z zakresu sztuki barmańskiej według autorskiego programu.

PawelFerenc

Paweł Ferenc

Szef kuchni, który swoją wiedzę powiększał poprzez staże zagraniczne m.in. we Włoszech oraz poprzez pracę w restauracjach na Śląsku. Jedną z nich jest restauracja "Czerwona" odznaczona czapkami żółtego przewodnika Gault&Millau. Laureat konkursów gastronomicznych, a także uczestnik szkoleń w międzynarodowej szkole gastronomicznej „ASHANTI”. Członek Śląsko-Jurajskiego stowarzyszenia Qulinarnego, kucharz z pasją do cukiernictwa.

KrzysztofGawlik

Krzysztof Gawlik

Mistrz kuchni. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu. Jest członkiem WACS-World Association of Chefs Societies, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz członkiem zarządu Euro-Toque- Europejskiego Stowarzyszenia Kucharzy. Uczestnik i członek Jury wielu prestiżowych konkursów kulinarnych w Polsce i poza granicami kraju. Prowadzi również szkolenia, prezentacje, szkolenia techniczno-technologiczne i pokazy - praktyczne aspekty, nowości i trendy na rynku kulinarnym.

Aneta_gierczak

Aneta Gierczak

Ekspert w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych – dotacji w HOTELE PLUS. Od roku 2004 przyczyniła się do pozyskania przez przedsiębiorców ponad 27 milionów złotych dotacji na rozwój i inwestycje w firmach (w tym liczne projekty w branży hotelarskiej). W tym samym okresie pełniła funkcje zarządcze w projektach EFS w ramach ZPORR, POKL.

MarcinGrzelka

Marcin Grzelka

Absolwent Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych o specjalności zarządzanie hotelarstwem, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył zarówno podyplomowe studia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu jako manager turystyki i hotelarstwa jak również Wyższą Szkołę Technologii Teleinformatycznych w Świdnicy jako informatyk. Przygodę z hotelarstwem rozpoczął w Technikum Hotelarskim w Świdnicy uzyskując tytuł technika hotelarstwa oraz CKUiP w Zielonej Górze jako technik obsługi ruchu turystycznego. Od 1998 roku zdobywał doświadczenie prowadząc działalność gospodarczą oraz pracując w restauracjach, hotelach prywatnych jak i międzynarodowych sieciach hotelowych m.in.: Louvre Hotels Group - hotele Campanile czy Focus Hotels. Zajmował stanowiska specjalisty ds. sprzedaży, asystenta dyrektora, managera hotelu i dyrektora hotelu. Od 2012 roku Prezes Zarządu Ogólnopolskiego Centrum Logistyki Szkoleniowej, indywidualny doradca i konsultant w sprawach rozwoju oraz budowy i uruchamiania hoteli. Od 2014 roku Wykładowca Akademicki w Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu oraz ekspert i doradca w Hotele PLUS. Za sobą ma już ponad 14 lat praktyki w hotelarstwie.

KatarzynaJedruszczak

Katarzyna Jędruszczak

Jest psychologiem pracy i HR (specjalizacja: psychologia i zarządzanie zasobami ludzkimi) z ponad 10-letnim doświadczeniem trenerskim i biznesowym. Specjalizuje się̨̨̨ w szkoleniach i doradztwie dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw w tym: doradztwie w zakresie rekrutacji, strategii szkoleniowych i rozwojowych, ocen pracowniczych oraz zarządzania talentami. Realizuje treningi i warsztaty dla pracowników działów kadr i HR. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów poprawiających efektywność przedsiębiorstw: projektuje i wdraża systemy ocen, systemy rekrutacyjne (w tym Assessment Centre), systemy motywacyjne, strategie szkoleniowe, systemy tzw. „zarządzania kompetencjami”. Jej kwalifikacje potwierdzają m.in: dyplom MBA (University of Illinois), certyfikat TROP z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikat Master of NLP, akredytacja PARP, a przede wszystkim referencje Klientów. Poza pracą jako trener, Katarzyna Jędruszczak pracowała jako handlowiec, project manager oraz dyrektor sprzedaży i dyrektor zarządzający. Współwłaścicielka dwóch sklepów internetowych, mocno zainteresowana rozwojem rynku e-commerce w Polsce. Jej ulubionym słowem jest „konkret”, a dewizą biznesową- taka współpraca z Klientem, że klient zdecydowanie i z pełnym przekonaniem poleci ją innym.

PawelKaczmarek

Paweł Kaczmarek

Szef kuchni i doradca kulinarny. Pasjonat smaku, otwarty na nowe doświadczenia. Uczestnik wielu staży kulinarnych w tym w restauracjach odznaczonych Gwiazdką Michelin. Finalista ogólnopolskich konkursów kulinarnych. Członek Polsko Jurajskiej Grupy Qulinarnej, promotor regionalnych smaków, partner akcji "Slow Food Polska". Prowadzone przez niego restauracje mogą pochwalić się odznaczeniem- Przewodnika Gault& Millaut Polska. Ekspert branżowy w Hotelach Plus.

Michał_Kanios

Michał Kanios

Od ponad 10 lat w branży szkoleniowej jako trener w takich firmach jak: Media Expert, Avans czy Microsoft. Posiadacz certyfikatów MCT (2013), MOS, MCP. Prywatnie niepoprawny marzyciel i miłośnik kina niezależnego. Przez 5 lat był dyrektorem artystycznym wydarzenia Bartoszki Film Festival. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Ekspert w obsłudze programów Microsoft Office. Umiejętnie łączy wiedzę praktyczna z teoretyczną co przekłada się na zwielokrotnienie efektów szkolenia.

Piotr_Kasperczak

Piotr Kasperczak

Specjalista z zakresu marketingu Internetowego w turystyce. Autor bloga o marketingu turystycznym travelmarketing.pl, wydawca serwisu branżowego hotelnews.pl, koordynator wielu projektów szkoleniowych (m.in. Travel 2.0, TravelCamp, Profitroom on Tour). Wcześniej odpowiadał za marketing i rozwój portalu eholiday.pl, a także pełnił obowiązki Redaktora Naczelnego miesięcznika „Rynek Turystyczny”. Od wielu lat związany z branżą turystyczną, szkoli hotelarzy i doradza markom turystycznym w zakresie skutecznej promocji w Internecie. Wykłada e-marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest też trenerem i ekspertem branżowym w projekcie Hotele Plus.

PatrykKotarba

Patryk Kotarba

Absolwent Krakowskiej Szkoły Gastronomicznej. Umiejętności i doświadczenie zdobywał m.in. w renomowanej restauracji „Le Scandale”, znanym podkrakowskim kompleksie „Dwór w Tomaszowicach”, Restauracji Ponidzie oraz w 4-gwiazdkowym hotelu „Słoneczny Zdrój”. Pasjonat kuchni francuskiej. Często sięga po tradycyjne produkty regionalne, łącząc je z innowacyjnymi technikami przyrządzania dań. Gotował dla Prezydenta RP, Prezydenta Niemiec, polityków, aktorów i gości zagranicznych. Prowadzi szkolenia, pokazy gotowania na żywo i eventy kulinarne różnych kuchni świata. Chcąc dzielić się swoją pasją z młodymi adeptami sztuki, współtworzy Ogólnopolskie konkursy kulinarne i zasiada niejednokrotnie jako członek Jury w prestiżowych konkursach. Trzykrotny zdobywca „żółtej czapki” Przewodnika Gault&Millau, doceniony za wykorzystywanie najwyższej jakości produktów i autorskie kompozycje. Uczestnik ogólnoświatowego projektu „Good France”, Mistrz w zawodzie Kucharza przyznanym przez Pomorską Akademię Kulinarną oraz Uczestnik prestiżowego szkolenia w szkole Bocuse’a w Lyon.

Bartłomiej Kubica_Hotele PLUS

Bartłomiej Kubica

Absolwent Technikum Hotelarsko-Gastronomicznego, praktykę zawodową zaczął zdobywać w obiektach sezonowych, odbył staż we Francji w Szkole Hotelarsko – Gastronomicznej w Lozannie, a następnie w Sieci Hoteli Premier Inn w Anglii. Jako samodzielny kucharz jeszcze w trakcie nauki zaczął pracować we włoskiej restauracji „De Caffe”. Bogate doświadczanie jako szef kuchni zdobywał w Karczmie „Ciosana” w Szczyrku, a następnie restauracji „Grępielnia”. Doradca Kulinarny w Firmie RM Gastro Polska oraz trener w Hotele Plus. Prowadzi szkolenia z zakresu kuchni polskiej, dań bankietowych i okolicznościowych oraz z bufetów i finger food, specjalizuje się w kuchni Fusion i sous vide.

LukaszLisowski

Łukasz Lisowski

Absolwent Wydziału Politologii na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Związany z branżą hotelarską od ponad 10 lat. Specjalista w zakresie optymalizacji pracy recepcji, zarządzania polityką ceny, silników i systemów rezerwacyjnych. Doświadczenie w zakresie zarządzania zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą na różnych stanowiskach kierowniczych m.in. w takich miejscach jak: Hotel Polski *** Mielec, Portlaoise Heritage Hotel Ireland czy Grand Hotel **** Rzeszów.

KamilPindych

Kamil Pindych

Pasjonat gastronomii, od najmłodszych lat związany z branżą gastronomiczną. Ciągle poszukuje inspiracji łącząc tradycyjne regionalne smaki z innowacjami jak kuchnia molekularna. Obecnie szef kuchni Dworu Dwikozy *** - wielokrotnie nagradzany w konkursach kulinarnych. Jego dewizą jest ciągły rozwój i dążenie do perfekcji.

dagmara PA

Dagmara Plata-Alf

Pasjonatka marketingu i zarządzania, związana od ponad 14 lat z branżą HoReCa. CEO w firmie Hotel Media Group specjalizującej się w doradztwie i prowadzeniu działań marketingowych dla prestiżowych hoteli i restauracji. Jest autorką licznych artykułów z zakresu marketingu oraz zarządzania. Regularnie publikuje w magazynach Biznes Restauracje & Catering oraz Biznes Hotel. Realizuje swoją pasję i dzieli się wiedzą także podczas wykładów akademickich (m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego, czy też Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie). Absolwentka studiów doktoranckich na Akademii Leona Koźmińskiego oraz MBA na University of Bedfordshire. Prowadzi swojego bloga dagmaraplataalf.pl.

Rogoz

Marek Rogóz

Inspektor Ochrony Danych, Audytor wewnętrzny, Mediator. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych o specjalnościach e-biznes, zarządzanie firmą, audyt wewnętrzny, innowacyjne zarządzanie badaniami naukowymi oraz technologie multimedialne i grafika komputerowa. Absolwent studium informatycznego. Ukończone studia podyplomowe dla Inspektorów Ochrony Danych (RODO) pod patronatem GIODO/PUODO. Posiada kwalifikacje audytorskie zgodne z ustawą o finansach publicznych. Od 2002 roku pracuje na stanowiskach projektowych, m. in. w Fundacji Edukacji Ekonomicznej w Warszawie, Stowarzyszeniu Groupe One w Brukseli, Instytucie Zaawansowanego Zarządzania oraz Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu. Dyrektor zarządzający, ABI/IOD i audytor w sądeckiej firmie Omega Audyt Centrum Doradztwa i Audytu. Mediator stały w sprawach rodzinnych, cywilnych i gospodarczych oraz biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu w zakresie funduszy europejskich ze specjalnością: pozyskiwanie i realizacja projektów, ich rozliczanie i utrzymanie trwałości projektów. Redaktor bloga na temat ochrony danych osobowych @ODO4RODO. Trener i doradca w Hotelach PLUS.

M.Sitarska

Magdalena Sitarska

Trener sprzedaży, opiekun zarządzający, sales Managment. Absolwentka Akademii Trenerów Sprzedaży Development Partners. Powadzi szkolenia grupowe oraz sesje indywidualne, zwiększające motywację i umiejętności pracowników. Od wielu lat z uwagi na pełnione funkcje i stanowiska menadżerskie w naturalny sposób związana ze szkoleniami, budowaniem zespołów. Duże doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu zespołów handlowych o zróżnicowanych strukturach, skali wielkości i formule delegowania zadań.

KrzysztofSteplowski

Krzysztof Stęplowski

W 2005 ukończył studia socjologiczne, gdzie zajmował się społecznościami Internetowymi. Jest absolwentem studium Public Relations we Wrocławiu. Od kilku lat zajmuje się marketingiem online w hotelarstwie. W latach 2009 – 2012 współtworzył i realizował strategię obecności sieci Qubus Hotel w Internecie. Od roku 2012 pomagał ponad stu obiektom w tworzeniu skutecznych działań marketingowo – sprzedażowych. Częsty prelegent podczas konferencji hotelarskich i spotkań branżowych. Regularnie publikuje w magazynach branżowych – Hotelarz, SPA Inspirations, Rynku Turystycznym oraz Świecie Hoteli. Prowadzi bloga eksperckiego marketinghotelu.pl. Ekspert branżowy w Hotelach PLUS.

AnnaTefalska

Anna Tafelska

Absolwentka AWF o specjalizacji Hotelarstwo. Praktyk Hotelarz, związana z branżą od 2007r. Pracowała na stanowiskach kierowniczych i pełniła funkcję MOD w rozpoznawalnych cztero i pięciogwiazdkowych Hotelach Spa. Obecnie współpracuje z ponad 75 Hotelami Spa na terenie całej Polski, dzięki czemu doskonale zna specyfikę funkcjonowania różnych obiektów usługowych i hotelowych dla których prowadzi szkolenia personelu i kadr kierowniczych z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania i motywowania oraz organizacji pracy. Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu z zakresu sprzedaży, marketingu, zarządzania personelem i zarządzania przychodami usług SPA. Pasjonatka wellness i promocji zdrowia. Od 20-tego roku życia czynny Instruktor Fitness, współtwórca programu HEALTHY WORK, dzięki czemu każde szkolenie urozmaicane jest prozdrowotnymi ćwiczeniami co powoduje, że podczas szkolenia nie ma miejsca na znużenie lub ból pleców po wielogodzinnych wykładach.

DariuszWojcik

Dariusz Wójcik

Mistrz kuchni i cukierni. Akademik World Association of Chefs Societies, członek czołowych organizacji kulinarnych (Akademik w Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni (OSSKiC) Euro-Toqes Polska oraz Stowarzyszenie Beskidzki Klub Kulinarny). W swojej ponad 25 letniej karierze zawodowej wyszkolił wielu znakomitych szefów kuchni oraz zbudował wizerunek wielu restauracji i hoteli. Jego pasją jest gotowanie i tworzenie nowych receptur na bazie produktu lokalnego. Jako szef i dyrektor ds. gastronomi w największych hotelach zetknął się niemal z każdym problemem nurtującym gastronomów i hotelarzy.

Anna Amsolik

Anna Amsolik

Właścicielka agencji marketingowej dla branży HoReCa: Hotelike oraz autorka bloga o marketingu i sprzedaży w hotelarstwie: www.hotelike.pl Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, kierunek Organizacja Usług Turystyczno-Hotelarskich. Swoją poważną przygodę z marketingiem i sprzedażą w hotelarstwie rozpoczęła w 2008 r. w hotelu Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa. Pomagała przy otwarciu tego obiektu, a następnie pracowała w działach marketingu oraz sprzedaży przez kolejne 4 lata. Następnie pełniła funkcję Sales Managera w czterogwiazdkowym Hotelu Haffner w Sopocie oraz Kierowała Działem Marketingu i Sprzedaży w gdyńskim butikowym Relais & Châteaux Hotel Quadrille. Od 2016 r. jest niezależnym doradcą marketingowym dla brany hotelarsko-gastronomicznej. Ania uwielbia przekazywać swoją wiedzę dalej, dlatego od 2017 roku prowadzi blog, na łamach którego dzieli się swoimi doświadczeniami z hotelarzami i restauratorami. Jest autorką kursów online dla branży HoReCa. Występowała na największych branżowych spotkaniach i konferencjach: Hotel Marketing Conference, Hotel Meeting czy Travelcamp. Od 2018 roku jest również wykładowcą na Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Ekspert branżowy i trener w Hotelach PLUS.

Kontakt

Biuro:
+48 690 623 247
kontakt@hoteleplus.pl


Adres biura obsługi:
Hotele i Gastronomia Plus
Armii Krajowej 20 pok. 2
35-307 Rzeszów

Szkolenia:
+48 661 545 557
szkolenia@hoteleplus.pl


Dane firmy:
Hotele i Gastronomia Plus
Spółka z o.o.
Plac Jana Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
NIP: 5170364608Marketing:
+48 798 876 893
marketing@hoteleplus.pl


Oddział:

Hotele i Gastronomia Plus
Kozielce 294
34-451 Tylmanowa