Img

19 lutego 2021

Za chwilę koniec dofinansowań

  • Możliwość komentowania Za chwilę koniec dofinansowań została wyłączona

Dofinansowania KFS rządzą się swoimi prawami. W części województw nabory jeszcze trwają ale to już ostatnia szansa, by skorzystać nawet ze 100% dofinansowania. Z doświadczenia wiemy, że nierzadko zaraz po starcie składania wniosków, budżet dofinansowania zostaje wyczerpany i nabór zostaje zamknięty. Dlatego tak ważne jest, by wniosek złożyć w odpowiednim momencie.

Realizacja dofinansowanego szkolenia może odbyć się w późniejszym, dogodnym dla przedsiębiorcy terminie. W Hotelach Plus stale monitorujemy nabory w całej Polsce i zbieramy aktualne informacje, by zaproponować najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Proces pozyskania dofinansowania jest prosty, choć wymaga przygotowania odpowiednich dokumentów. Tym na szczęście zajmuje się w całości nasze biuro, przygotowując gotowy wniosek, który wystarczy tylko przesłać do właściwego urzędu.

Przez ostatnie 5 lat skutecznie pozyskaliśmy dofinansowania dla ponad 8000 pracowników! Dynamiczna sytuacja w branży wymaga elastycznego podejścia i rozważnego zarządzania. Pozyskanie dotacji pozwoli Ci zapewnić wysokiej jakości merytoryczne szkolenia dla Twoich pracowników bez dodatkowych kosztów. Podejmij decyzję teraz a przyznane środki wykorzystaj w odpowiednim dla Twojej firmy czasie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, śmiało skontaktuj się z nami:
+48 661 545 557
szkolenia@hoteleplus.pl