fb-pixel

Hotele Plus

Program lojalnościowy Moje Hotele
Program lojalnościowy Moje Hotele to unikalny projekt skierowany do szerokiej grupy gości hotelowych, restauracji i obiektów turystycznych.
Program lojalnościowy Moje Hotele

Firma Hotele Plus jest operatorem programu lojalnościowego Moje Hotele. Moje Hotele to pomysł na to, jak otrzymać więcej za pobyty w hotelach i restauracjach w całej Polsce. Założeniem programu jest zarówno wsparcie dla właścicieli obiektów hotelowych i restauracji, jak również atrakcyjny pakiet korzyści dla ich gości. Dzięki programowi hotele zyskują powracających gości, którzy otrzymują wyjątkowe oferty i nagrody.


Dla kogo?

Program lojalnościowy Moje Hotele adresowany jest do hoteli, restauracji i obiektów turystycznych, które chcą zaoferować swoim gościom dodatkowe oferty i nagradzać za zrealizowane pobyty.Każda wydana przez gościa złotówka to zebrane punkty na karcie, które może on wymienić na atrakcyjne nagrody. Uczestnicy programu Moje Hotele mogą dodatkowo brać udział w licytacjach noclegów od 1 zł. To wyjątkowa opcja, która pozwala na pobyt w wybranym hotelu w preferowanej cenie. Punkty naliczane są wyłącznie za zrealizowane transakcje, a rezerwacje muszą zostać dokonane w kanale direct booking.


Co zyskują hotele i restauracje?

Program lojalnościowy to bardzo ważny, ale jednocześnie złożony element strategii sprzedażowej i marketingowej. Dzięki dobrze opracowanemu programowi, goście czują się zauważeni i docenieni, co przekłada się na ich satysfakcję i postrzeganie marki. Zadowoleni goście powracają i częściej polecają obiekt swoim znajomym. To najlepsza z możliwych form promocji. Program Moje Hotele to rozwiązanie pozwalające zwiększyć lojalność gości i jednocześnie zmniejszyć ilość rezerwacji obarczonych wysokimi rabatami i opłatami na rzecz pośredników takich jak Booking.com, Travelist, Priceline czy zakupy grupowe. To rozwiązanie, dzięki któremu gość bezpośrednio wybiera obiekt przez co uzyskuje dodatkowe korzyści.

Uczestnictwo w programie Moje Hotele to:
  • Możliwość dotarcia do nowych klientów
  • Wzrost przychodów
  • Większa lojalność klientów
Dlaczego program Moje Hotele?

Kompleksowe rozwiązanie
Moje Hotele to program szczegółowo opracowany pod kątem zasad naliczeń punktów, katalogu nagród, narzędzi do zarządzania i obsługi, a także promocji i marketingu.

Niskie koszty
Wdrożenie programu Moje Hotele nie wymaga żadnych opłat aktywacyjnych ani z tytułu utrzymania programu. Prowizja pobierana jest tylko od punktów naliczonych za zrealizowane transakcje. 

Premiowanie gości
Program Moje Hotele umożliwia gościom dostęp do zniżek, ofert specjalnych i licytacji, a także wymianę zgromadzonych punktów na atrakcyjne, nigdzie indziej niedostępne nagrody.

Oszczędność czasu
Dzięki kompleksowemu opracowaniu program Moje Hotele jest prosty w obsłudze i gotowy do natychmiastowego wdrożenia. 

Co zapewniamy:

  • Promocje ofert - promujemy tylko oferty własne obiektów
  • Materiały promocyjne i informacyjne bez żadnych dodatkowych kosztów
  • Ciekawe nagrody dla gości do wyboru z katalogu nagród
  • Wsparcie merytoryczne, marketingowe i techniczne
  • Doradztwo na każdym etapie współpracy

Jak zgłosić swój obiekt? 

Skontaktuj się z nami pod numerem tel: 519 147 105 lub napisz do nas: program@mojehotele.plKontakt

Biuro:
+48 690 623 247
kontakt@hoteleplus.pl


Adres biura obsługi:
Hotele i Gastronomia Plus
Armii Krajowej 20 pok. 2
35-307 Rzeszów

Szkolenia:
+48 661 545 557
szkolenia@hoteleplus.pl


Dane firmy:
Hotele i Gastronomia Plus
Spółka z o.o.
Plac Jana Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
NIP: 5170364608Marketing:
+48 798 876 893
marketing@hoteleplus.pl


Oddział:

Hotele i Gastronomia Plus
Kozielce 294
34-451 Tylmanowa