Aktualności

de0ac95e-72aa-4d6f-a24f-66a1ccce30ac

2019-06-24

Ostatnie wolne miejsca na szkolenie: Prowadzenie przez hotele kampanii Google AdWords

To już ostatnia szansa na zapisanie się na szkolenie z Google AdWords, które poprowadzi świetna trenerka - Dagmara Plata-Alf. Szkolenie odbędzie się już za tydzień w Dworze Tomaszowice, a dowiecie się na nim Państwo między innymi w jaki sposób dobrać słowa kluczowe, jak zoptymalizować kampanię, jak tworzyć kampanie remarketingowe oraz wiele więcej ciekawych i przydatnych informacji na temat Google AdWords. Postaw na rozwój swojego hotelu w internecie i zapisz się na szkolenie!Szczegóły i zapisy dostępne są pod tym linkiem.

b650f6a7-4993-458b-8c9c-17dab6d89e34

2019-06-24

Szkolenie w hotelach: Bristol, Almond, Nafta oraz Galicja

Kolejne osoby kończą tydzień z ogromną dawką wiedzy. W hotelu Bristol Tradition & Luxury odbyło się szkolenie Content Marketing na którym Piotr Kasperczak przelał ogromną masę wiedzy na temat treści i pozycjonowania strony hotelu w internecie. W hotelu Almond, Agnieszka Kisielewska szkoliła pokojowe z zakresu Savoir Vivre oraz przekazała wiedzę na temat trudnych sytuacji w hotelu z którymi często się spotykają. W hotelu Nafta Krosno szkolenie skierowane było do kucharzy, których Paweł Kaczmarek pokazywał w jaki sposób można dekorować i ozdabiać dania i eksponować bufety 3D. Natomiast w hotelu Galicja pracownicy uczyli się obsługi systemu hotelarskiego i gastronomicznego u boku trenerki - Magdaleny Sitarskiej. Cztery szkolenia i cztery różne dziedziny co pokazuje jak wiele szkoleń możemy Państwu zaproponować!

7a008e1d-eb97-4f07-a8d7-d6ec6c58dccd

2019-06-10

Szkolenie w hotelach: Bristol, Śląsk Wrocław i Hetman Jarosław.

Poprzedni tydzień był dla nas bardzo pracowity! W Katowicach odbyło się jedno z naszych flagowych szkoleń - trzydniowa Akademia Managera Gastronomii. Sporą dawkę wiedzy o zarządzaniu gastronomią przekazali uczestnikom Paweł Iskrzycki, Robert Węglarz i Patryk Żołnowski. W Hotelu Bristol w Rzeszowie, który niedawno dołączył do Hoteli Plus, szkolenie "Marketing Hotelu" przeprowadził Krzysztof Stęplowski. W Hotelu Hetman Jarosław mieliśmy z kolei przyjemność zorganizować warsztaty kulinarne dla dzieci, które poprowadził Tomasz Nowak.

14312443-cb5b-476c-8e01-179d8c152562

2019-06-07

Hotel Ottaviano Świnoujście dołączył do Hoteli Plus

Miło nam poinformować, że do Hoteli Plus dołączył Hotel Ottaviano Świnoujście.Ten elegancki, trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany jest przy jednej z najbardziej malowniczych ulic Świnoujścia, 15 minut od szerokiej, piaszczystej plaży. Obiekt ten oferuje komfortowe i ciekawie urządzone pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu, doskonałe śniadania a także masaże i saunę. W czynnej przez całą dobę recepcji można skorzystać z przechowalni bagażu oraz sejfu. Hotel oferuje ponadto stół bilardowy. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, a goście mogą także wypić drinka w barze lub na tarasie na 1. piętrze.

88aa3b9c-65a2-44bf-ae80-b89f27bb5c35

2019-06-03

Szkolenia w hotelach: Falko, Blue Diamond, Nad Przełomem.

W minionym tygodniu eksperci Hoteli Plus szkolili m.in. w Hotelu Falko, gdzie nowoczesne trendy i wykorzystanie sprzętu gastronomicznego zaprezentował Patryk Żołnowski. W hotelu "Nad Przełomem" szkolenie "Profesjonalny barman" przeprowadził Jerzy Czapla. Uczestnicy dowiedzieli sie m.in. jak w prawidłowy sposób obsługiwać sprzęt barmański, poznali zasady przygotowania napojów mieszanych i koktajli z różnych alkoholi oraz garnirowania drinków. Z kolei kelnerzy z Hotelu Blue Diamond podnosili swoje kwalifikacje pod okiem Roberta Węglarza. Podczas tego szkolenia uczestnicy nie tylko zgłębili techniczne aspekty swojej pracy (prezentacja zastawy stołowej, techniki podawania napojów alkoholowych i bezalkoholowych, serwis i prezentacja wina), poznali także zasady obsługi gości w restauracji, savoir vivre, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, metody obsługi przyjęć okolicznościowych a także techniki skutecznej sprzedaży.

e08ecf88-e51a-4a30-b13f-0151dd17d4c8

2019-05-31

Szkolenie otwarte: Content Marketing

Już w czerwcu startuje szkolenie Content Marketing & Marketing on-line. Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest content marketing lub chcesz zwiększyć swoją wiedzę na jego temat to dobrze trafiłeś. Już 17 czerwca w Rzeszowie rozpoczynamy szkolenie otwarte na którym dowiesz się m.in. jak docierać do grup docelowych, jak dobrać odpowiednią strategię lub jak monitorować media w sieci.  Szkolenie poprowadzi Piotr Kasperczak - specjalista z zakresu marketingu Internetowego w turystyce. Autor bloga o marketingu turystycznym travelmarketing.pl, wydawca serwisu branżowego hotelnews.pl, koordynator wielu projektów szkoleniowych (m.in. Travel 2.0, TravelCamp, Profitroom on Tour). Wcześniej odpowiadał za marketing i rozwój portalu eholiday.pl, a także pełnił obowiązki Redaktora Naczelnego miesięcznika „Rynek Turystyczny”. Od wielu lat związany z branżą turystyczną, szkoli hotelarzy i doradza markom turystycznym w zakresie skutecznej promocji w Internecie. Wykłada e-marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Program szkolenia:- jakie są bezpłatne narzędzia content managera;- jak docierać do odpowiedniej grupy docelowej;- jak optymalizować content pod kontem wyszukiwarek;- gdzie publikować informacje o naszym hotelu;- jak monitorować media w sieci;- troogle, czyli jak tworzy się ekosystem turystyczny gogle;- jaką strategię wybrać: seo czy ppc;- jak pozycjonować hotel w google maps;- jak przygotować video do promocji hotelu;- jakie zmiany w wynikach wyszukiwania google mają wpływ na content marketing;Szczegóły i zapisy dostępne są pod tym linkiem.

Kontakt

Biuro:
+48 690 623 247
kontakt@hoteleplus.pl


Adres biura obsługi:
Hotele i Gastronomia Plus
Armii Krajowej 20 pok. 2
35-307 Rzeszów

Szkolenia:
+48 661 545 557
szkolenia@hoteleplus.pl


Dane firmy:
Hotele i Gastronomia Plus
Spółka z o.o.
Plac Jana Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
NIP: 5170364608Marketing:
+48 515 979 227 
marketing@hoteleplus.pl


Oddział:

Hotele i Gastronomia Plus
Kozielce 294
34-451 Tylmanowa