• Adres Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
  • Email kontakt@hoteleplus.pl
  • Telefon +48 797 484 283

Praktyczne i merytoryczne szkolenia z zakresu hotelarstwa i gastronomii prowadzone przez doświadczonych ekspertów

Szkolenia z zakresu hotelarstwa i gastronomii

Hotele Plus realizuje szkolenia i programy doradcze związane z hotelarstwem, gastronomią, sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem personelem. Nasi trenerzy i doradcy to zespół ekspertów z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży, popartym wieloma sukcesami, nagrodami i wyróżnieniami. Nasza firma znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych, dzięki czemu możemy świadczyć usługi z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej, zarówno z Biura Usług Rozwojowych jak i Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Realizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, a każdą współpracę rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb, określenia oczekiwań i ustalenia warunków współpracy.

Co wyróżnia Hotele Plus?

– 80 obiektów, z którymi na co dzień współpracujemy
– 1600 certyfikatów = 1600 przeszkolonych osób w 2018 roku
– Zadowolenie i satysfakcja uczestników – nasze szkolenia poleca ponad 100 hoteli
– Prestiżowy certyfikat jakości usług szkoleniowych
– Tylko praktyczne i merytoryczne szkolenia
– Najlepsi eksperci z branży hotelarstwa i gastronomii – praktycy z wieloletnim stażem

Dofinansowania na szkolenia

Na szkolenia można pozyskać dotacje do wysokości nawet 100% wartości szkolenia. Poziom i wysokość dotacji zależy od lokalizacji firmy i jej wielkości (ilość zatrudnionych pracowników), a także danych uczestników szkolenia (wiek i wykształcenie). W celu weryfikacji możliwości przyznania dotacji prosimy o kontakt.

 

Szkolenia dedykowane

W realizowanych przez nas, personalizowanych szkoleniach dedykowanych to Ty decydujesz o tematyce, miejscu szkolenia i dacie jego realizacji – szkolenia te są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i są organizowane w jego siedzibie lub innym uzgodnionym miejscu, tylko i wyłącznie dla pracowników danej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Szkolenia otwarte

Oferowane przez nas szkolenia otwarte skierowane są do szerokiego grona odbiorców, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, aby zapewnić uczestnikom jak największy komfort i możliwość indywidualnych konsultacji z trenerem. Na naszych szkoleniach stawiamy nie tylko na wiedzę teoretyczną – oprócz wykładów odbywają się także ćwiczenia  warsztatowe, prezentacje studiów przypadku oraz dyskusje.