fb-pixel

Hotele Plus

Szkolenia i doradztwo

Praktyczne i merytoryczne szkolenia z zakresu hotelarstwa i gastronomii prowadzone przez doświadczonych ekspertów

Szkolenia z zakresu hotelarstwa i gastronomii
Hotele Plus realizuje szkolenia i programy doradcze związane z hotelarstwem, gastronomią, sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem personelem. Nasi trenerzy i doradcy to zespół ekspertów z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży, popartym wieloma sukcesami, nagrodami i wyróżnieniami. Nasza firma znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych, dzięki czemu możemy świadczyć usługi z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej, zarówno z Biura Usług Rozwojowych jak i Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Realizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, a każdą współpracę rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb, określenia oczekiwań i ustalenia warunków współpracy.

Co wyróżnia Hotele Plus?
- 80 obiektów, z którymi na co dzień współpracujemy
- Ponad 1000 osób przeszkolonych w 2019 r.
- Ponad 6000 osób przeszkolonych w ostatnich pięciu latach
- Zadowolenie i satysfakcja uczestników - nasze szkolenia poleca ponad 100 hoteli
- Prestiżowy certyfikat jakości usług szkoleniowych
- Tylko praktyczne i merytoryczne szkolenia
- Najlepsi eksperci z branży hotelarstwa i gastronomii - praktycy z wieloletnim stażem
Dofinansowania na szkolenia
Na szkolenia można pozyskać dotacje do wysokości nawet 100% wartości szkolenia. Poziom i wysokość dotacji zależy od lokalizacji firmy i jej wielkości (ilość zatrudnionych pracowników), a także danych uczestników szkolenia (wiek i wykształcenie). W celu weryfikacji możliwości przyznania dotacji prosimy o kontakt.

Szkolenia dedykowane
W realizowanych przez nas, personalizowanych szkoleniach dedykowanych to Ty decydujesz o tematyce, miejscu szkolenia i dacie jego realizacji - szkolenia te są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i są organizowane w jego siedzibie lub innym uzgodnionym miejscu, tylko i wyłącznie dla pracowników danej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.


Szkolenia otwarte
Oferowane przez nas szkolenia otwarte skierowane są do szerokiego grona odbiorców, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, aby zapewnić uczestnikom jak największy komfort i możliwość indywidualnych konsultacji z trenerem. Na naszych szkoleniach stawiamy nie tylko na wiedzę teoretyczną - oprócz wykładów odbywają się także ćwiczenia  warsztatowe, prezentacje studiów przypadku oraz dyskusje.

Kontakt

Biuro:
+48 690 623 247
kontakt@hoteleplus.pl


Adres biura obsługi:
Hotele i Gastronomia Plus
Armii Krajowej 20 pok. 2
35-307 Rzeszów

Szkolenia:
+48 661 545 557
szkolenia@hoteleplus.pl


Dane firmy:
Hotele i Gastronomia Plus
Spółka z o.o.
Plac Jana Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
NIP: 5170364608Marketing:
+48 798 876 893
marketing@hoteleplus.pl


Oddział:

Hotele i Gastronomia Plus
Kozielce 294
34-451 Tylmanowa