O Hotelach Plus

Witajcie na stronie Hoteli PLUS – lidera w dziedzinie szkoleń dla sektora HoReCa w Polsce! Od 2013 roku dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami naszych szkoleń, tworząc przestrzeń do nauki i rozwoju.

Co nas wyróżnia? To nasz zespół. Trenerzy i doradcy Hoteli PLUS to eksperci o ugruntowanej pozycji na rynku HoReCa. Długoletnie doświadczenie, liczne sukcesy, nagrody i wyróżnienia, to fundamenty, na których budujemy szkolenia. Współpracując z nami, zyskujecie dostęp do wiedzy, która jest nie tylko teoretyczna, ale przede wszystkim sprawdzona w praktyce.

Rozumiemy, że każdy obiekt ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego każdą współpracę zaczynamy od wsłuchania się w Wasze oczekiwania. Realizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte, dostosowane do Waszych indywidualnych wymagań.

W Hotelach PLUS wiemy, że sukces buduje się na współpracy. Dlatego stworzyliśmy Grupę Zakupową PLUS, która łączy hotele oraz restauracje z całego kraju. Wspólnie możemy osiągnąć więcej. Obiekty należące do grupy, mają dostęp do ekskluzywnych rabatów i ofert, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tworząc silną grupę, która przyczynia się do wzrostu całej branży.

Nasza Agencja Marketingowa HP to wsparcie w promocji Waszych obiektów. Tworzymy kompleksowe strategie, projektujemy grafikę, tworzymy treści i realizujemy kampanie reklamowe. Nasze doświadczenie w sektorze HoReCa i marketingu pozwala nam tworzyć efektywne działania, które przyciągają klientów i budują markę.

Zapraszamy do współpracy, z Hotelami PLUS możesz więcej.

 

Wspólna grupa zakupowa – specjalne warunki, najlepsze ceny i bonusy dla hoteli uczestniczących w programie.

Dostęp do atrakcyjnych szkoleń, warsztatów i usług consultingowych w niskich cenach.

Certyfikat przynależności do programu oraz możliwość posługiwania się logotypem Hotele Plus.

Możliwość wymiany informacji i usług w ramach obiektów i partnerów Hoteli Plus

Wspólne działania operacyjne i promocyjne z Partnerami Biznesowymi

Współpraca z uczelniami, szkołami wyższymi i branżowymi

Współpraca z czasopismami i portalami branżowymi

Wymiana usług marketingowych pomiędzy hotelami

Dostęp do bazy wzorów dokumentów, umów, protokołów oraz opinii ekspertów, w tym radców prawnych.